Jiří Slíva

Royal Merlot

litografie, papír, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 13/45

ID: 21

Vyvolávací cena: 5.400 CZK (225 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:50

Aktuální cena: 5.400 CZK (225 €)