Royal Merlot
litografie, papír, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 13/45
ID: 21
Vyvolávací cena: 5.400 CZK (225 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:50
Aktuální cena: 5.400 CZK (225 €)
ID: 21