Jiří Slíva

Robota

litografie, papír, 32 x 40 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 1/45

ID: 27

Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:56

Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)