Jiří Slíva

Robota

litografie, papír, 32 x 40 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 1/45

ID: 27

Auction price: 4.800 CZK (200 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:56

Current price: 4.800 CZK (200 €)

Last auctioneer: ID6**2 History of bids