Petr Ptáček (1965)

V balónu nad mraky (Ex libris Věra Marvanová)

litografie, 2005, 8,5 x 11,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk

ID: 50

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:19

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu