Petr Ptáček (1965)

V balónu nad mraky (Ex libris Věra Marvanová)

litografie, 2005, 8,5 x 11,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk

ID: 50

Auction price: 300 CZK (13 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 20:19

Current price: 300 CZK (13 €)

Last auctioneer: ID3**0 History of bids