Martin Velíšek (1963)

Album Profese

6 barevných litografií , 2023, 38 x 31 cm, sign. DU MVelíšek, č. 52/60, součástí alba jsou pevné desky a textová čast

žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

ID: 13

Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:12

Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu