Album Profese
6 barevných litografií , 2023, 38 x 31 cm, sign. DU MVelíšek, č. 52/60, součástí alba jsou pevné desky a textová čast
žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
ID: 13
Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:12
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu