Martin Velíšek (1963)

Žlutá ponorka

litografie, 2018, 37,4 x 49 cm, sign. DU MartinVelíšek 2018, č. 63/90

žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

ID: 8

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:07

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu