Žlutá ponorka
litografie, 2018, 37,4 x 49 cm, sign. DU MartinVelíšek 2018, č. 63/90
žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
ID: 8
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:07
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu