Alena Podzemná (1941)

olej, plátno, 1998, 69,5 x 34 cm, sign. PD A. Podzemná 98, rám

ID: 1018

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 18:33

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu