Alena Podzemná (1941)

olej, plátno, 1998, 69,5 x 34 cm, sign. PD A. Podzemná 98, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 1018

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 18:33

Current price: 1.500 CZK (63 €)

Last auctioneer: ID3**7 History of bids