olej, plátno, 1998, 69,5 x 34 cm, sign. PD A. Podzemná 98, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1018
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 18:33
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids