Karel Laštovka (1938-1986)

Pták

litografie, 1977, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD K. Laštovka, PF 1978

Provenance: Antiquarian Ostrovní

the disciple of prof. A. Strnadel

ID: 211793

Auction price: 100 CZK (4 €)

Planned termination: 07. 04. 2020 14:36

Current price: 100 CZK (4 €)

Estimate: k CZK