Gisele Reisser

Řadové domy

litografie, 2009, 20,2 x 28,8 cm, sign. PD Gisele Reisser 09

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 223810

Auction price: 150 CZK (6 €)

Planned termination: 08. 04. 2020 15:00

Current price: 150 CZK (6 €)

Estimate: k CZK