Gisele Reisser

Zákoutí

litografie, 2009, 28,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 223811

Auction price: 150 CZK (6 €)

Planned termination: 08. 04. 2020 15:01

Current price: 150 CZK (6 €)

Estimate: k CZK