Vesnička

olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám, při okraji lehce poškozeno

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 228666

Auction price: 750 CZK (30 €)

Planned termination: 12. 02. 2020 14:35

Current price: 750 CZK (30 €)