Jiří Načeradský (1939-2014)

Muž

akvarel, tempera, tuš, papír, 1992, 60 x 41,5 cm, sign. PD Načeradský 92

the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

ID: 234516

Auction price: 9.000 CZK (360 €)

Planned termination: 10. 07. 2019 19:13

Current price: 9.000 CZK (360 €)