Březiny na Českomoravské vysočině

akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 234976

Auction price: 400 CZK (16 €)

Planned termination: 13. 02. 2020 14:11

Current price: 400 CZK (16 €)