Bohumil Ullrych (1893-1948)

Na sejpech

akvarel, tužka, papír, 1920, 19,1 x 28,1 cm, sign. PD B. Ullrych 20, papírová pasparta, papír na dolních rozích lehce pokrčen

ID: 237604

Auction price: 200 CZK (8 €)

AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 19:32

Current price: 300 CZK (12 €)

Last auctioneer: ID2**1 History of bids