Miloslav Horka (1934)

Compagnie de Navigation Paquet

akvarel, tuš, papír, 1978, 29,5 x 21 cm, sign. PD MHorka, kopie reklamního platátu z 30. let

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 242138

Auction price: 600 CZK (24 €)

AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 18:32

Current price: 600 CZK (24 €)

Last auctioneer: ID7**0 History of bids