Kroupová

Šeříky

olej, plátno, 58 x 85 cm, sign. LD Kroupová, klínový rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 242153

Auction price: 400 CZK (16 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:11

Current price: 400 CZK (16 €)

Last auctioneer: ID6**3 History of bids