Adamír Macháček

Zamilovaní

litografie, 27 x 22 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír

ID: 243350

Auction price: 80 CZK (4 €)

Planned termination: 02. 04. 2020 23:34

Current price: 80 CZK (4 €)