Josef Bureš (1889)

Před bouřkou

olej, plátno, 33 x 49 cm, sign. PD J. Bureš, rám, neodborně restaurováno, na rámu drobné oděrky

ID: 243355

Auction price: 800 CZK (32 €)

Planned termination: 02. 04. 2020 23:44

Current price: 800 CZK (32 €)