Kindl

Chalupy na stráni

olej, karton, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD Kindl, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 243356

Auction price: 500 CZK (20 €)

Planned termination: 02. 04. 2020 23:46

Current price: 500 CZK (20 €)