Zima ve městě
akvarel, papír, 1961, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD J. Pilař 1961, rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 245559
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 14:30
Current price: 300 CZK (13 €)