F. Vlk

Kameny

litografie, 35,5 x 27,2 cm, sign. PD F. Vlk, 21/49, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii)

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 260224

Auction price: 100 CZK (5 €)

Planned termination: 23. 05. 2024 16:51

Current price: 100 CZK (5 €)