Dívky
litografie, 1939, 49,5 x 38,5 cm, značeno LD na kameni JBeran 39, ze sbírky nakladatele a vydavatele Arnošta Kvasničky (1898-1947)
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 261674
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:02
Current price: 300 CZK (13 €)