Jaro Beran (1892-1962)

Dívky

litografie, 1939, 49,5 x 38,5 cm, značeno LD na kameni JBeran 39, ze sbírky nakladatele a vydavatele Arnošta Kvasničky (1898-1947)

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 261674

Auction price: 300 CZK (13 €)

Planned termination: 23. 05. 2024 16:02

Current price: 300 CZK (13 €)