Na parapetu
dřevoryt, 1926, 6,6 x 4,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD H, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 262687
Auction price: 160 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:32
Current price: 160 CZK (7 €)