Chalupa v horách
olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 264955
Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:58
Current price: 250 CZK (11 €)