Eforie Sud
akvarel, tuška, papír, 1969, 21,5 x 41 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 267049
Auction price: 180 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 19:18
Current price: 180 CZK (8 €)