Svíčka
tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 1970, 17,9 x 14,4 cm, sign. PD Jiří Müller 2. srpna 1970
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 268050
Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 19:42
Current price: 150 CZK (7 €)