Snící
akvarel, papír, 1968, 43,5 x 28,5 cm, sign. LD K.S. Hájaková , pasparta , pasparta lehce zašlá
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 273974
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 20:08
Current price: 1.000 CZK (42 €)