Jaroslav Baumbruck (1921-1960)

Na kraji lesa

olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Baumbruck, klínový rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 277534

Auction price: 600 CZK (25 €)

Planned termination: 22. 05. 2024 18:00

Current price: 600 CZK (25 €)