Veselý
olej, dřevotříska, 1953, 38,5 x 50 cm, sign. PD Veselý 53, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:54
Current price: 500 CZK (21 €)