Košťál

Kupky sena

akvarel, papír, 1972, 35 x 56 cm, sign. PD Košťál 72, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 279067

Auction price: 400 CZK (17 €)

Planned termination: 22. 05. 2024 18:16

Current price: 400 CZK (17 €)