Stanislav Slavík
olej, plátno, 47 x 58 cm, sign. PD Slavík St., rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:42
Current price: 400 CZK (17 €)