Basista
litografie, 2006, 33,5 x 25,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, 25/100
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 280403
Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:40
Current price: 1.600 CZK (67 €)