Hlava ryba
litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150
Provenance: Antiquarian Ostrovní
disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
ID: 281195
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 09. 05. 2024 15:04
Current price: 100 CZK (5 €)