Lada Knápková (1982)
lithography, 2007, 45 x 70 cm, sign. on reverse Lada Knápková 2007
Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 18:50
Current price: 6.000 CZK (250 €)