Trable s žebříkem
tuš, tužka, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. LD, sign. PD Evžen Seyček, dole text: No jo, jako střihač ses ve filmu proslavil, ale na tohle jsi levej..., horní rohy mírně ohnuté, místy fleky od tuše a stopy po bělobě
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 281486
Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:50
Current price: 450 CZK (19 €)