Tereza Bulisová (1989)

Noční džungle

akryl, plátno, stěrka, 2020, 50 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis

ID: 281637

Auction price: 15.000 CZK (625 €)

Planned termination: 11. 06. 2024 16:20

Current price: 15.000 CZK (625 €)