Lukáš Karbus (1982)

Rajská zahrada

akryl, plátno, 2005, 95,5 x 110,5 cm, sign. vzadu Karbus 2005

ID: 281646

Auction price: 20.000 CZK (834 €)

Planned termination: 11. 06. 2024 16:29

Current price: 20.000 CZK (834 €)