Rudolf Kudrnáček (1949)

Hory

akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora

Provenience: získáno z ateliéru autora

ID: 281651

Auction price: 8.000 CZK (334 €)

Planned termination: 11. 06. 2024 16:34

Current price: 8.000 CZK (334 €)