Pavel Janouškovec (1961)

Podzim v zahradě

akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 281653

Auction price: 8.000 CZK (334 €)

Planned termination: 11. 06. 2024 16:36

Current price: 8.000 CZK (334 €)