Za svitu úplňku
akryl, plátno, 2022, 66 x 71 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek
Exposed: Chotěšovský klášter, Tři v klášteře 5.5.2022-31.7.2022
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 281654
Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:37
Current price: 10.000 CZK (417 €)