akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 281688
Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:11
Current price: 6.000 CZK (250 €)