Jiří Novotný (1911-2000)

Piknik

olej, plátno, 38,5 x 51 cm, sign. PD Novotný J., rám, rám, malba mírně zašpiněna

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 281862

Auction price: 800 CZK (34 €)

Planned termination: 22. 05. 2024 18:37

Current price: 800 CZK (34 €)