Jan Stehlík (1948-1999)
olej, překližka, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, na rámu drobné oděrky
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:43
Current price: 2.500 CZK (105 €)