Olga Čechová (1925-2010)
litografie, 15 x 10 cm, sign. uprostřed Olga Čechová
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 20. 05. 2024 18:02
Current price: 150 CZK (7 €)